HALL OF FAME

 

VII edycja - jesień 2017

szkoła podstawowa

laptop - Kacper Kujawski (SP 11 w Szczecinie)

tablet -Cyprian Skibicki (SP 1 w Lubsku), Patryk Miękina (SP 2 w Sandomierzu)

puzzle 3D z lampką - Statua Wolności - Julia Mzyk (SP we Frydku), Anna Odój (SP w Libiążu)

słuchawki - Julia Jermałowska (SP 4 w Bielsku Podlaskim), Jan Wójtowicz (SP 2 w Puławach), Maciej Banasiak (NSP Szkoła Przyszłości w Warszawie)

głośnik bezprzewodowy - Szymon Obolewicz (SP 1 w Złotoryi), Dominika Bartosik (PSP 1 w Świdwinie)

UWAGA: W ZWIĄZKU Z PROBLEMAMI Z ZAMÓWIENIEM, PLECAKI I BRELOKI WYMIENILIŚMY NA NAGRODY TEJ SAMEJ WARTOŚCI LUB WYŻSZEJ - PUZZLE LONDYN (1500 ELEMENTÓW), GRA KARCIANA DO NAUKI ANGIELSKICH ZWROTÓW (LET'S TALK).

puzzle Londyn  - Tymon Słupski (SP 11 w Toruniu), Weronika Putyra (SP 24 w Częstochowie), Milena Kwiatkowska (SP 1 w Kętrzynie), Karolina Wrona (SP 25 w Kielcach)

gra karciana (Let's Talk) - Szymon Złomańczuk (SP 4 w Wieliczce), Zuzanna Sierocka (SP 2 Olsztyn), Michał Budzyn (PSP w Jasieniu), Patryk Michałek (SP w Widełce)

Szkoły, które wylosowały drukarki: Społeczna Szkoła Podstawowa w Chorzowie, Szkoła Podstawowa nr 86 w Warszawie

gimnazjum (osób z wynikiem 100% było dokładnie tyle ile nagród - każdy coś wylosował)

laptop - Nicola Wadelska (Gim. Suszec)

tablet - Karol Kasperczyk (Gim. w SP1 Zawiercie), Iga Kużdrzał (Dwujęzyczne Gim. we Wrocławiu)

puzzle 3D z lampką - Statua Wolności - Anna Kałużka (ZSP w Piątkowisku), Anita Graczyk (Gim. Dwujęzyczne w Inowrocławiu)

słuchawki - Maria Jeleniewska (ZSO 4 w Poznaniu), Julia Konieczna (PGL w Częstochowie), Jolanta Mencel (ZSP w Piątkowisku)

głośnik bezprzewodowy - Dawid Tokarzewski (Gim. w Czemiernikach), Julia Reś (Gim. w Czyżowicach)

UWAGA: W ZWIĄZKU Z PROBLEMAMI Z ZAMÓWIENIEM, PLECAKI I BRELOKI WYMIENILIŚMY NA NAGRODY TEJ SAMEJ WARTOŚCI LUB WYŻSZEJ - PUZZLE LONDYN (1500 ELEMENTÓW), GRA KARCIANA DO NAUKI ANGIELSKICH ZWROTÓW (LET'S TALK).

puzzle Londyn  - Adrian Fabisiewicz (Gim. w Winnicy), Olaf Kulwas (Gim. w Objeździe), Julia Krempińska (ZSP w Piątkowisku), Ewa Kaliszewska (Gim. 5 w Ostrołęce)

gra karciana (Let's Talk) - Aleksandra Kujawiak (Gim. w SP 2 Jarocin), Anna Nowak (Gim. w PSP Open World Kraków), Kaja Kalisz (ZSP w Piątkowisku), Martyna Panek (PGL w Częstochowie)

Szkoły, które wylosowały drukarki: Gimnazjum w SP 85 w Gdańsku, Publiczna Szkoła im. Matki Zofii Szulc Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie

 

VI edycja - wiosna 2017

szkoła podstawowa

wycieczka - Kewin Wojtas (SP w Obrazowie)

laptop - Helen Aslan (SP 2 w Ustce)

tablet -Weronika Osak (SP 1 w Dąbrowie Tarnowskiej), Katarzyna Matoga (SP 64 w Krakowie)

słuchawki - Jakub Budzyn (SP w Brzesku), Julia Konkol (SP 3 w Iławie),

Klara Ruiz Viddes (ZSK w Zabrzu)

MP4 - idąc z duchem czasu wymieniliśmy nagrodę na GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE

- Dominik Styła (ZSP 4 w Gliwicach), Michał Żbikowski (SP 3 w Aleksandrowie Kujawskim)

plecak - Zuzanna Sierocka (SP 2 w Olsztynie), Natalia Góra (SP 7 w Bochni),

Mateusz Tylawski (SP w Prusinowicach), Krystian Siniarski (SP w Bielawach)

brelok z latarką - Nikola Wysocka (SP1 w Krośniewicach), Igor Domowicz (ZS w Malawie),

Wiktoria Dubas (SP w Myślachowicach), Mateusz Papiński (ZSP w Chynowie)

Szkoły, które wylosowały drukarki: Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kielcach

gimnazjum (ze względu na bardzo małą liczbę osób z wynikiem 100%, wszyscy uczestnicy z takim wynikiem otrzymali nagrodę. Rozlosowaliśmy wśród nich najcenniejsze nagrody.

wycieczka - Kacper Kaźmierczak (ZSO nr 4 w Poznaniu)

laptop - Paulina Dziob (Gim. w Wieliczce)

tablet - Piotr Kuczewski (Gim. nr 8 w Łomży), Martyna Panek (PGL w Częstochowie)

słuchawki - Aleksandra Bilicka (ZS 4 w Pruszczu Gdańskim), Weronika Taflińska (SGP nr 2 w Głownie),

Szkoły, które wylosowały drukarki: Gimnazjum nr 29 w Łodzi, ZS w Pełczycach

 

V edycja - jesień 2016

szkoła podstawowa

wycieczka - Julia Konkol (SP 3 w Iławie)

laptop - Natalia Niziołek (SP 314 w Warszawie)

tablet -Patryk Garnek (SP 1 w Chrzanowie), Kacper Kujawski (ZS 16 w Szczecinie)

słuchawki - Julia Banach (ZSK w Śremie), Weronika Hroneś (SP 36 w Krakowie),

Julia Kotowska (SP 1 w Świdwinie)

MP4 - Martyna Gajek (SP 8 w Czerwionce), Łukasz Hadryś (ZSP 3 we Wrocławiu)

plecak - Julia Jędrzejewska (SP 2 w Puławach), Maja Ciszewska (SP 64 w Krakowie),

Maciej Stawczyk (ZS 48 w Warszawie), Kinga Desperak (SP w Zwierzyńcu Pierwszym)

brelok z latarką - Julita Buś (SP w Gruszczycach), Jan Chomiuk (SP w Suszcu),

Katja Skupień (SP 3 we Wodzisławiu Śląskim), Marta Durka (ZS 1 w Zduńskiej Woli)

Szkoły, które wylosowały drukarki: Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie, Zespół Szkół nr 1 w Oświęcimiu

gimnazjum

wycieczka - Agata Szachogłuchowicz (Gimnazjum nr 2 w Łowiczu)

laptop - Alicja Hejne (Gim. w Pułtusku)

tablet - Patrycja Maciejewska (Gim. nr 43 w Poznaniu), Aleksandra Urbańczyk (ZS w Przystajni)

słuchawki - Paulina Dziób (Gim. w Wieliczce), Eliza Panek (Gim. w Popowie),

Sandra Adamowicz (Gim. w Parczewie)

MP4 - Dominika Morańska (Gim. w Kwidzyniu), Mikołaj Hodyra (Gim. nr 1 w Piasecznie)

plecak - Michał Trzepotka (ZS 11 w Zabrzu), Klaudia Domoń (ZS w Pruszczu),

Aleksandra Chrustek (Gimn. nr 2 w Nowej Rudzie), Patrizio Martongelli (ZS 1 w Busku-Zdroju)

brelok z latarką - Anna Artemuk (ZS w Małaszewiczach), Paulina Puchalska (ZS w Potęgowie),

Weronika Kaleta (ZS 1 w Busku-Zdroju), Natalia Żujewska (Gim. nr 1 w Żurominie)

Szkoły, które wylosowały drukarki: Gimnazjum nr 2 w Legnicy, Gimnazjum nr 2 w Sulechowie

 

 

 IV edycja - wiosna 2016

szkoła podstawowa

wycieczka - Kajetan Skawiński (SP 42 w Szczecinie)

laptop - Dawid Jankowski (ZS 1 w Zduńskiej Woli)

tablet -Zofia Kuriata (SP 6 w Kłodzku), Agnieszka Gesek (SP1 w Żurominie)

słuchawki - Zofia Łożecka (SP 1 w Łosicach), Nikola Burak (PSP 6 w Kraśniku),

Maria Frączak (PSP 41 w Warszawie)

MP4 - Patrycja Pelc (SP 3 w Przeworsku), Weronika Kłys (SP 1 w Krośniewicach)

plecak - Martyna Słomiana (SP w Bielawach), Laura Papiernik (SP 13 w Raciborzu),

Monika Mierzwińska (SP 21 w Białymstoku), Magdalena Zdonek (ZSP 4 w Gliwicach)

brelok z latarką -Jakub Rajman (SP 19 w Poznaniu), Maja Kosieradzka (ZSP 3 w Żyrardowie),

Patrycja Pielorz (SP 22 w Rybniku), Amelia Soczyńska (SP w Repkach)

Szkoły, które wylosowały drukarki: SP 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, SP 350 w Warszawie

gimnazjum

wycieczka - Przemysław Miowski (ZSPG w Piotrowicach)

laptop - Julia Jaremek (ZSO w Inowrocławiu)

tablet - Anastazja Gurgul (ZSP w Złotej), Nikola Niwińska (ZS w Bytomiu Odrzańskim)

słuchawki - Dominika Wojno (Gim. nr 20 w Białymstoku), Agata Szachogłuchowicz (Gim. nr 2 w Łowiczu),

Paulina Fręsko (ZSO 7 w Katowicach)

MP4 - Sandra Adamowicz (Gim. w Parczewie),Katarzyna Berezicka (ZSG w Starych Bogaczowicach)

plecak - Katarzyna Kryszałowicz (ZSS w Objeździe), Katarzyna Góralska (Gim. nr 1 w Żurominie),

Natalia Borkowska (Gim. nr 2 Ciechanów), Damian Koś (Gim. w Osięcinach)

brelok z latarką -Agnieszka Kowalik (ZS 3 w Chrzanowie), Aleksandra Chrustek (Gim. nr 2 w Nowej Rudzie),

Wiktoria Fidura (ZS 4 w Ostrołęce), Anna Artemuk (ZS w Małaszewicach)

Szkoły, które wylosowały drukarki: Publiczne Gimnazjum w Warcie, Społeczne Gimnazjum Akademickie w Świebodzicach

 

 

III edycja - jesień 2015

wycieczka do Londynu - Paulina Majchrzycka (SP 5 W Piasecznie)

laptop - Emilia Wrotkowska (SP w Świdwinie)

tablet - Julia Szymczyk (SP 314 w Warszawie), Michał Wesołowski (ZS 13 w Koszalinie)

słuchawki - Jan Binder (SP 4 w Warszawie), Martyna Panek (Podstawowa Szkoła Lingwistyczna w  Częstochowie),

Nikola Piskorska (SP Urszulanek w Lublinie)

MP4 - Zuzanna Lewek (ZSK w Śremie), Agnieszka Jaworska (SP 34 w Kielcach)

plecak - Oliwia Lebda (SP 9 w Tarnowie), Kewin Wojtas (SP w Obrazowie), Helen Aslan (SP 2 w Ustce), Jakub Pietrasik (SP 11 w Zgierzu)

brelok z latarką - Alan Braciszewski (SP 4 w Giżycku), Filip Walicki (SP 1 w Sandomierzu), Kamil Adamczyk (SP 34 w Katowicach), Marta Mieczkowska (SP ETE w Gliwicach)

Szkoły, które wylosowały drukarki: ZSP 3 Wodzisław Śląski, ZS 1 Kętrzyn

 

 

II edycja - wiosna 2015

laptop - SP 10 w Ostrołęce

tablet - Maksymilian Skica (SP 10 we Wrocławiu), Aleksandra Łuczak (ZSK w Śremie)

słuchawki - Anna Zych (SP 6 w Łodzi), Michał Pluta (SP 13 w Tomaszowie Mazowieckim), SP 1 w Słupcy

MP4 - Bartosz Jastrzębski (SP w Tomisławicach), Natalia Kubik (SP 10 we Wrocławiu)

pendrive - ZPO nr 1 Mława, SP 4 w Jarocinie, SP 94 w Warszawie, SP 14 w Nowym Sączu, SP 1 w Olecku,

               SP 95 w Krakowie, SP 23 w Rzeszowie

 

 

I edycja - jesień 2014.

laptop - SP 20 w Poznaniu

tablet - SP 64 w Krakowie, ZS w Szczecinie

słuchawki - SP 2 w Opolu, SP 32 w Bydgoszczy, SP 6 w Mielcu

MP4 - SP 81 w Łodzi, SP w Czyżowicach

pendrive - ZSP w Przyrowie, SP 9 w Tarnowie, SP 15 w Jaworznie, SP 13 w Chorzowie