HALL OF FAME

VII edycja - jesień 2017

szkoła podstawowa

laptop - Kacper Kujawski (SP 11 w Szczecinie)

tablet -Cyprian Skibicki (SP 1 w Lubsku), Patryk Miękina (SP 2 w Sandomierzu)

puzzle 3D z lampką - Statua Wolności - Julia Mzyk (SP we Frydku), Anna Odój (SP w Libiążu)

słuchawki - Julia Jermałowska (SP 4 w Bielsku Podlaskim), Jan Wójtowicz (SP 2 w Puławach), Maciej Banasiak (NSP Szkoła Przyszłości w Warszawie)

głośnik bezprzewodowy - Szymon Obolewicz (SP 1 w Złotoryi), Dominika Bartosik (PSP 1 w Świdwinie)

UWAGA: W ZWIĄZKU Z PROBLEMAMI Z ZAMÓWIENIEM, PLECAKI I BRELOKI WYMIENILIŚMY NA NAGRODY TEJ SAMEJ WARTOŚCI LUB WYŻSZEJ - PUZZLE LONDYN (1500 ELEMENTÓW), GRA KARCIANA DO NAUKI ANGIELSKICH ZWROTÓW (LET'S TALK).

puzzle Londyn  - Tymon Słupski (SP 11 w Toruniu), Weronika Putyra (SP 24 w Częstochowie), Milena Kwiatkowska (SP 1 w Kętrzynie), Karolina Wrona (SP 25 w Kielcach)

gra karciana (Let's Talk) - Szymon Złomańczuk (SP 4 w Wieliczce), Zuzanna Sierocka (SP 2 Olsztyn), Michał Budzyn (PSP w Jasieniu), Patryk Michałek (SP w Widełce)

Szkoły, które wylosowały drukarki: Społeczna Szkoła Podstawowa w Chorzowie, Szkoła Podstawowa nr 86 w Warszawie

gimnazjum (osób z wynikiem 100% było dokładnie tyle ile nagród - każdy coś wylosował)

laptop - Nicola Wadelska (Gim. Suszec)

tablet - Karol Kasperczyk (Gim. w SP1 Zawiercie), Iga Kużdrzał (Dwujęzyczne Gim. we Wrocławiu)

puzzle 3D z lampką - Statua Wolności - Anna Kałużka (ZSP w Piątkowisku), Anita Graczyk (Gim. Dwujęzyczne w Inowrocławiu)

słuchawki - Maria Jeleniewska (ZSO 4 w Poznaniu), Julia Konieczna (PGL w Częstochowie), Jolanta Mencel (ZSP w Piątkowisku)

głośnik bezprzewodowy - Dawid Tokarzewski (Gim. w Czemiernikach), Julia Reś (Gim. w Czyżowicach)

puzzle Londyn  - Adrian Fabisiewicz (Gim. w Winnicy), Olaf Kulwas (Gim. w Objeździe), Julia Krempińska (ZSP w Piątkowisku), Ewa Kaliszewska (Gim. 5 w Ostrołęce)

gra karciana (Let's Talk) - Aleksandra Kujawiak (Gim. w SP 2 Jarocin), Anna Nowak (Gim. w PSP Open World Kraków), Kaja Kalisz (ZSP w Piątkowisku), Martyna Panek (PGL w Częstochowie)

Szkoły, które wylosowały drukarki: Gimnazjum w SP 85 w Gdańsku, Publiczna Szkoła im. Matki Zofii Szulc Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie

VI edycja - wiosna 2017

szkoła podstawowa

wycieczka - Kewin Wojtas (SP w Obrazowie)

laptop - Helen Aslan (SP 2 w Ustce)

tablet -Weronika Osak (SP 1 w Dąbrowie Tarnowskiej), Katarzyna Matoga (SP 64 w Krakowie)

słuchawki - Jakub Budzyn (SP w Brzesku), Julia Konkol (SP 3 w Iławie),

Klara Ruiz Viddes (ZSK w Zabrzu)

MP4 - idąc z duchem czasu wymieniliśmy nagrodę na GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE

- Dominik Styła (ZSP 4 w Gliwicach), Michał Żbikowski (SP 3 w Aleksandrowie Kujawskim)

plecak - Zuzanna Sierocka (SP 2 w Olsztynie), Natalia Góra (SP 7 w Bochni),

Mateusz Tylawski (SP w Prusinowicach), Krystian Siniarski (SP w Bielawach)

brelok z latarką - Nikola Wysocka (SP1 w Krośniewicach), Igor Domowicz (ZS w Malawie),

Wiktoria Dubas (SP w Myślachowicach), Mateusz Papiński (ZSP w Chynowie)

Szkoły, które wylosowały drukarki: Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kielcach

gimnazjum (ze względu na bardzo małą liczbę osób z wynikiem 100%, wszyscy uczestnicy z takim wynikiem otrzymali nagrodę. Rozlosowaliśmy wśród nich najcenniejsze nagrody.

wycieczka - Kacper Kaźmierczak (ZSO nr 4 w Poznaniu)

laptop - Paulina Dziob (Gim. w Wieliczce)

tablet - Piotr Kuczewski (Gim. nr 8 w Łomży), Martyna Panek (PGL w Częstochowie)

słuchawki - Aleksandra Bilicka (ZS 4 w Pruszczu Gdańskim), Weronika Taflińska (SGP nr 2 w Głownie),