JAK ZAPROJEKTOWAĆ WNĘTRZE DOMU?

Budowa domu to inwestycja na całe życie, dlatego bez wątpienia proces ten powinien być odpowiednio zaplanowany, a materiały wykończeniowe wybierane ze szczególną uwagą. Obecny na rynku bogaty wybór dodatków oraz ozdób sprawia, że wizja aranżacji wnętrz bardzo często spędza sen z powiek. Zwłaszcza kiedy konkretnego pomysłu na wykończenie brak, a sam temat dekoracji przyprawia niedoświadczone osoby o dreszcze. Jak zaprojektować wnętrze domu, by cieszyło funkcjonalnością i smakiem?

NIENAGANNY PROJEKT

TO PODSTAWA!

Mając bogate doświadczenie w remontach oraz wykończeniach surowych wnętrz, warto zdecydować się na samodzielną pracę przy wykańczaniu swojego domu. Gwarantuje to nie tylko korzyści finansowe, ale również stałą, osobistą kontrolę nad postępem prac. Jednak, aby jakość wykończenia domu krok po kroku była jak najwyższa, a rozkład mieszkania w pełni logiczny i funkcjonalny, w kwestii projektu należy skorzystać z pomocy profesjonalistów. Projektanci pracowni 3deko.pl zajmują się tworzeniem planów zarówno architektonicznych, jak i projektowaniem wnętrz. Stworzenie domu idealnego bez wątpienia zaczyna się od wykonania perfekcyjnego projektu, który zawierać będzie wszelkie udogodnienia oraz indywidualne wytyczne klienta. Po tym etapie przychodzi czas na budowę oraz wykończenie wnętrz.

IDEALNE WNĘTRZA

CZYLI JAKIE?

Ciężko znaleźć obecnie dwa identyczne wnętrza, głównie z tego powodu, że dzisiejsze projekty powinny być nie tylko niepowtarzalne, ale przede wszystkim powinny ułatwiać codziennie życie. Każdy klient inaczej rozumie funkcjonalność w swoim domu, dlatego projektanci 3deko.pl bez problemu sprostają wszystkim, nawet wygórowanym wymaganiom, doskonale wiedząc jak zaprojektować wnętrze, nawet najmniejszych mieszkań. Zasadniczym, pierwszym działaniem, z którym zmierzyć musi się każdy projektant, jest wykonanie odpowiednich pomiarów wnętrz, biorąc pod uwagę okna, wszelkie ustępy, kontakty oraz drzwi. Kwestia oświetlenia również nie pozostaje tutaj bez znaczenia, ponieważ wybór odpowiednich lamp oraz żyrandoli powinien być poprzedzony oceną naturalnego światła wpadającego do domu. Firma 3deko.pl zawsze skupia się na współpracy z klientem, słucha jego oczekiwań i proponuje swoje, oryginalne pomysły opierające się na znajomości panujących obecnie trendów. Piękne posadzki oraz zapierające dech w piersi wykończenia na ścianach nie są charakterystyczne tylko drogich apartamentów, oraz prestiżowych hoteli. Konieczna wiedza oraz doświadczenie projektantów 3deko.pl pozwalają na wprowadzenie odrobiny luksusu również w domach mieszkalnych, zachowując przy tym odpowiedni umiar i funkcjonalność.

Dodaj komentarz