Jak podniecić mężczyznę? Skuteczne sposoby

W czym tkwi sekret udanego w związku z mężczyzną? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, z czego sama pewnie zdajesz sobie sprawę. Składa się na niego wiele czynników. Jednym z nich jest bez wątpienia namiętność, która towarzyszy Wam mimo upływu czasu. Pragniesz rozbudzić fantazję swojego ukochanego i zapewnić mu wyjątkowe atrakcje? Żaden problem! Nie musisz już dłużej zastanawiać się nad tym, jak podniecić faceta. Oto kilka sprawdzonych rozwiązań, których wypróbowanie dostarczy Wam wiele doskonałej zabawy.

Skutecznie przemówić do męskiej wyobraźni

Przyjmij strategię dozowania napięcia. Zacznij od niewinnych czynności, które sprawią, że serce Twojego partnera zacznie bić szybciej. Zadbaj o to, by w nieoczekiwanych momentach musnąć go we wrażliwe partie jego ciała, na przykład w kark, a następnie zalotnie się uśmiechnij. Złap go za rękę i wolno przesuwaj palcami po wewnętrznej stronie nadgarstka, intensywnie spoglądając mu w oczy. Upewnij się, że często nosisz na sobie seksowny strój. Wbrew pozorom wcale nie musisz od razu pokazywać zbyt wiele! Wystarczy, że założysz zwykłe spodnie i zachowawczą koszulę, którą rozepniesz tak, by powstały w ten sposób dekolt ukazywał fragment koronkowego biustonosza. Żaden mężczyzna nie zdobędzie się w takiej sytuacji na obojętność i szybko zapragnie zdjąć z Ciebie ten element garderoby!

Jeśli wcześniej tego nie robiłaś, umaluj usta na wyrazisty kolor a następnie pociągnij błyszczykiem, który stworzy efekt pełnych, soczystych warg stanowiących zaproszenie do gorących pocałunków.

Chcesz wiedzieć jak podniecić faceta nawet wtedy gdy nie znajdujecie się w tym samym pomieszczeniu? Nic w tym trudnego! Przekazuj mu sugestywne wiadomości, które rozpalą jego zmysły i rozbudzą pełne pożądania oczekiwanie. Mogą to być odręcznie sporządzone notatki na niewielkich karteczkach, które zostawisz mu w kieszeni spodni albo na nocnej szafce. Równie dobrze sprawdzą się też pikantne SMS-y, które będziesz wysyłać mu regularnie, w różnych odstępach czasu. Snujcie w nich fantazje na temat tego, co będziecie razem robić, gdy zamkną się za Wami drzwi Waszej sypialni, a z pewnością nie będziecie mogli narzekać na nudę! Nie zapominaj o tym, by skropić szyję perfumami, które oboje lubicie. Ciekawą opcją będzie rozważenie zakupu tych, które zawierają dodatek feromonów.

Jaka bielizna podnieca mężczyzn?

Jeśli szukasz kolejnych sposobów na to jak podniecić męża, koniecznie przyjrzyj się swojej bieliźnie. Spraw sobie kilka nowych kompletów, które będą przeznaczone na wyjątkowe okazje i doskonale podkreślą wszelkie atuty Twojej sylwetki. Postaw zwłaszcza na intensywne barwy: namiętną czerwień, głęboką i zmysłową czerń albo skuś się na coś przewrotnego i załóż na siebie tę białą kojarzącą się z niewinnością.

Nie wiesz jaka bielizna podnieca faceta? Przede wszystkim taka, która pozostawia pewne pole do popisu dla wyobraźni. Natychmiast dostrzeżesz w jego oczach pożądanie, gdy zaprezentujesz mu się w przezroczystej koszuli nocnej na cienkich ramiączkach, która będzie sięgała zaledwie do połowy uda. Zwłaszcza jeżeli już niczego nie będziesz pod nią miała. Wspaniałą opcją są skąpe biustonosze i majtki wykonane z koronek, które pięknie modelują piersi oraz biodra. Koniecznie zaopatrz się także w dodatki w postaci podwiązek. Niesamowicie działają one na mężczyzn!

Baw się i każdego dnia występuj w nowym wydaniu. Jeśli czujesz, że dobrze zrobi Wam wprowadzenie drobnych eksperymentów, sięgnij także po bieliznę erotyczną, która umożliwi Ci błyskawiczną metamorfozę. Efekt? Staniesz się seksowną pielęgniarką lub policjantką. Teraz gdy wiesz już jaka bielizna podnieca mężczyzn, możesz skupić się na akcesoriach, które będą stanowiły prawdziwą wisienkę na torcie. Uwierz, że wystarczą zwykłe kajdanki oraz opaska na oczy, aby Twój facet podniecił się szybciej, niż mogłabyś przypuszczać!

Sama widzisz, że sposobów jest bardzo wiele. Bez trudu znajdziesz więc takie, które wcielisz w życie z prawdziwą przyjemnością i z korzyścią dla Waszego związku. Dobrej zabawy!